как получить займ с плохой кредитной историей

50% prowizji za GeneratorListy.pl

Data: 07.03.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (5) Komentarzy

generatorlisty 50% prowizji za GeneratorListy.pl

Dzisiaj oficjalnie uruchomiliśmy nowy program partnerski na naszej platformie. Tym razem jest to bardzo wyjątkowy program, a właściwie jego właściciel czyli Adrian Kołodziej. Adrian to osoba która zarobiła 1 milion złotych w 2010 roku tylko w internecie.

Autor stworzył szkolenie które nazwał GeneratorListy.pl – jak sama nazwa wskazuje dzięki niemu mamy dowiedzieć się jak generować listę mailingową – co jak wiadomo bardzo dobrze przekłada się na zarabianie w internecie. Na szkoleniu pokazuje jak udało mu się zgromadzić olbrzymią listę mailingową i jak na tym zarobić.

Prowizji za sprzedaż to aż 50% – jak na razie to największa prowizja jaka została ustalona w naszej platformie. Jako partner polecasz Internetowe szkolenie Adriana i zarabiasz swoją wysoką prowizję.

Po zapisaniu się do Programu Partnerskiego otrzymasz od Adriana nagranie wideo ze wskazówkami jak zarabiać jeszcze więcej w internecie.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO!


5 Komentarzy dla “50% prowizji za GeneratorListy.pl”

 1. Maciek Nowowiejski napisał:

  Ciekawy program i wysoka prowizja. Warto się tym zainteresować.

 2. Adrian Kołodziej napisał:

  Myślę, że to uczciwa prowizja:) Strona ma około 5% konwersji na sprzedaż, czyli bardzo dużo. Jak macie jakieś pytania do mnie możecie pisać:-)

 3. Artur napisał:

  Witaj Adrian! Zarejestrowałem się w ProPartner i zdecydowałem się sprzedawać Twój Generator Listy. Tylko mam pytanie: W którym programie autorespondera najbardziej się opłaca utworzyć listę adresową, mając pewność, że lista adresowa zainteresowanych Twoim Generatorem Listy szybko się utworzy i szybko zacznie się na niej zarabiać?

 4. BożennaDomagała napisał:

  Nareszcie mamy program dla początkujących,coś wspaniałego czekałam na to.
  Przystąpiłam do Programu Partnerskiego bo uważam ,że można zarobić fajne pieniądze siedząc w domu zapraszam do programu młodych i starszych uważam , że każdy może wykonywać tą pracę i jednocześnie świetnie się bawic.Zapraszam partnerów biznesu.

 5. Sylwek Kalinowski (SukcesAukcjonera.pl) napisał:

  A nie myslales Adrian nad tym by promowac strone ninjaprofit.pl? Dzieki temu bys mial wieksza konwersje. A w autoresponderze razem z mailem bylby zapisywany ID programu partnerskiego danego partnera.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl