как получить займ с плохой кредитной историей

A może tak jedzenie w Warszawie :)

Data: 31.07.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (6) Komentarzy

Po tym jak moja pierwsza stronka pizza na zamówienie zrobiona pod NetKelnera zaczęła coś zarabiać. Pomyślałem, że warto zrobić coś jeszcze, w końcu kilka złotych na dzień piechotą do mnie nie przyjdzie… Może jedynie przyjść przelewem z ProPartnera icon wink A może tak jedzenie w Warszawie :)

Tak oto na szybko powstała strona promująca jedzenie na wynos w warszawie.

Co ważne, gdybyś chciał coś podobnego zrobić, to zwróć uwagę, że dorobiłem do strony odpowiednie “niszowe podstrony” (korzystając oczywiście z tego narzędzia), które w znacznej mierze z założenia przyczynią się do generowania ruchu na stronie, oto one: sushi warszawa, pizzeria warszawa, restauracje warszawa, jedzenie na wynos warszawa.

PS: Po dodaniu do kilku katalogów stron jak i podlinkowaniu na mojej wcześniejszej stronie tematycznie związanej z jedzeniem (stronie o pizzy), nic już nie pozostaje jak kilka dni poczekać aż zacznie strona na mnie zarabiać icon smile A może tak jedzenie w Warszawie :)

Powodzenia – To jest naprawdę proste!!!


6 Komentarzy dla “A może tak jedzenie w Warszawie :)”

 1. Mariusz napisał:

  Tomkowi gratuluję skutecznej realizacji prostego pomysłu. Jednocześnie potwierdzam, że stron zaczęła zarabiać :) . Biorąc pod uwagę prostotę środków do uzyskiwanych efektów to chyba efekt pierwszego miesiąca jest OK. Jestem dziwnie spokojny, że krzywa będzie rosła.
  Strona Tomka jest bardzo dobrym przykładem na to, że ludzie szukają w necie odrobiny chociaż treści.
  Zachęcam wszystkich do kopiowania pomysłu Tomka. Oczywiście, kopiowania w pewnym sensie :)

 2. Marcin Godlewski napisał:

  Ja nie wiem jak on to robi…na moja strone tez jest sporo wejsc…a zamowien…kilka ;/

 3. Edek napisał:

  lepiej se napraw newsletter propartnera zamiast bawić się w linkiseo

 4. Programy Partnerskie - Tomek w krainie partnerów » Będzie na małą pizze na dzień :) - a to tylko 4% prowizji napisał:

  [...] Już kawałek ponad miesiąc minął odkąd zrobiłem stronkę o pizzy i niecałe 3 tygodnie odkąd powstała stronka o jedzeniu w warszawie. [...]

 5. Programy Partnerskie - » Partnerze rusz głową czasem… i zjedz obiad zamiast pizzy napisał:

  [...] i stron o jedzeniu w różnych miastach Polski. Tak jak to pokazywałem na dwóch przykładach (1 i 2). Rzecz jasna nie ma w tym nic złego, ale robiąc stronę o pizzy zarówno mi podcinasz [...]

 6. Spirulina napisał:

  Ciekawa strona, tak trzymac , pozdrawiam

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl