как получить займ с плохой кредитной историей

Jaras w gdyni, Marcin w Krakowie… a Ty gdzie?

Data: 27.06.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (3) Komentarzy

Jaras promuje jedzenie w gdyni, Marcin promuje jedzenie w Krakowie… a Ty gdzie?

Właściciel NetKelnera doniósł nam na forum o sukcesie jednego z jego wcześniejszych partnerów,jaki osiągnął ze stroną http://www.pizzerie.rzeszow.pl/

Strona jest trochę odwiedzana, ale bez rewelacji. Za to konwersję ma niebotyczną, ponad 20%. Tak więc trochę pieniędzy się zbiera.

PS: Radzę się spieszyć, bo przykładowo też chciałem zrobić stronkę o jedzeniu w Krakowie icon smile Jaras w gdyni, Marcin w Krakowie... a Ty gdzie? ale Marcin mnie wyprzedził. Nie będę się z nim ścigał, znalazłem sobie przy pomocy tego narzędzia inne “nisze”. Jak choćby np. chińskie jedzenie w Krakowie, czy też pizzerie kraków.

Będzie miast w Polsce jeszcze kilka zostało dla każdego wystarczy icon smile Jaras w gdyni, Marcin w Krakowie... a Ty gdzie?


3 Komentarzy dla “Jaras w gdyni, Marcin w Krakowie… a Ty gdzie?”

 1. Marcin napisał:

  “narcin promuje ” Tomku Nacin nic nie promuje ;p, literóweczka Ci się wkradła :P wolniej pisz wolniej ;p
  Pozdrawiam :)

 2. Tomek Urban napisał:

  Jaki nacin? ;)

 3. jaras napisał:

  najważniejsze to robić coś, najgorsze to robić nic, czekać i mysleć, co by zrobić

  warto jednak pamiętać, że nic na siłę – jak się czegoś nie umie, to lepiej temat porzucić na lepszą chwilę, zająć się czymś produktywniejszym (20/80) ;-) a gdy przyjdzie dobry moment, zrobić co trzeba

  i cały czas przyglądać się co robią ci, którzy odnoszą sukces i chcą się swoją wiedza podzielić, w myśl zasady – przebywaj z tymi, których podziwiasz, a przesiąkniesz tym, za co ich tak podziwiasz :-)

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl