как получить займ с плохой кредитной историей

Akcja promocyjna – 100 tytułów z 65% rabatem w Harlequin

Data: 06.10.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

hq Akcja promocyjna   100 tytułów z 65% rabatem w Harlequin

Właśnie rozpoczęła się wielka akcja wyprzedażowa tytułów Harlequin- zobacz wszystkie tytuły które są tańsze nawet o 66%.

Akcja trwa do 10 października, dlatego powinniśmy się sprężyć i skorzystać z okazji!

Przypominam że linka tworzymy troszeczkę inaczej niż zazwyczaj:

Strona główna:
http://sklep.harlequin.pl/?affiliate_source=propartner&affiliate=NUMER ID

Przykładowa strona kategorii:
http://sklep.harlequin.pl/cat-pol-1214553925-HARLEQUIN-Goracy-Romans-DUO.html?affiliate_source=propartner&affiliate=NUMER ID

Przykładowa strona towaru:
http://sklep.harlequin.pl/product-pol-262-Mezczyzna-o-zlotym-sercu-Najlepszy-nauczyciel.html?affiliate_source=propartner&affiliate=NUMER ID

Poniżej podaje listę 10 najbardziej popularnych książek dostępnych w promocyjnej cenie:

Do promocji można wykorzystać wszystko co znajdziecie na stronie: opisy, okładki itp. Prowizja za polecenie to 6% bezpośrednio i 2% z drugiego poziomu.

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany jako partner dla tego sklepu to zrób to teraz!

Czytelnikiem Harlequina jest w Polsce przede wszystkim kobieta ze średnim (42%) lub wyższym wykształceniem (21%). Te wyniki potwierdzają też badania przeprowadzone w 2007 roku przez niemieckiego dystrybutora Harlequina – wydawnictwo Cora – 55% czytelniczek zza Odry ma wykształcenie średnie, a 11% wyższe.

Dla pań z wykształceniem wyższym, samotnych i przedsiębiorczych, twardo stąpających po ziemi, czytanie romansów jest często ucieczką od rzeczywistości. W Polsce najchętniej po książki Harlequina sięgają kobiety średnio i dobrze zarabiające, natomiast osoby o najniższych zarobkach nie wybierają tego typu literatury.

Większość czytelniczek Harlequina to osoby młode bądź w średnim wieku – 61% ma od 20 do 49 lat. Podobnie jest w Ameryce Płn., gdzie po książki Harlequina sięga 31% odbiorców w wieku 35-49 lat i 20% w przedziale wiekowym 15-34 lata. Ponad 50% polskich respondentów pochodzi ze średnich i dużych miast.

Czytelniczka romansów w ciągu roku czyta dwa razy więcej książek, niż przeciętny czytelnik literatury i jest lojalnym odbiorcą tego gatunku.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl