как получить займ с плохой кредитной историей

Artykuł do promocji ProPartnera :)

Data: 11.07.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (4) Komentarzy

Dziś postanowiłem wysłać też mailing od siebie do właścicieli programów partnerskich, ot pierwszy z nich. Daje do przedruku, może się przydać w promocji samego ProPartnera icon smile Artykuł do promocji ProPartnera :) – rzecz jasna z linkiem partnerskim.

Tekst traktuje o możliwości wykorzystania przez partnerów materiałów ze stron ofertowych.

pobierz: materialy_ze_strony.rtf

PS: Tekst można rzecz jasna modyfikować o ile nadal będzie służył do promocji ProPartnera – tylko jakbyś dużo zmienił, zmień tez autora na siebie (modyfikując tekst, zmieniając niektóre zdania tworzysz bardziej unikalną, niszową treść dla wyszukiwarek).


4 Komentarzy dla “Artykuł do promocji ProPartnera :)”

 1. Marcin napisał:

  Dzięki Tomku :)

 2. Konrad - Małopolska jest ciekawa napisał:

  A wiesz, że wpadłem na podobny pomysł. Czemu by nie napisać artykułu i zamieścić go na stronach z artykułami do przedruku, ale dodatkowo dając prawo do jego modyfikacji.

  Warunkiem byłoby jednak zamieszczenie mniej więcej takiej stopki: Opracowano na podstawie artykułu Konrada… i link do mojej strony www.

 3. Tomek Urban napisał:

  Ja już kilka razy znajdywałem swoje treści na innych stronach w “niewielkich fragmentach” pozmieniane… bez takiej stopki ;) można powiedzieć na granicy łamania praw autorskich. Może taka stopka to lepsze rozwiązanie – aż wstawię z ciekawości do niektórych artykułów w artelis)

 4. Rachman napisał:

  Ja ostatnio znalazłem swój z artelis znacznie skrócony i kilka słów zmienionych na synonimy… Chyba z 20 precli gość tym zapchał… Czasem ręce opadają.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl