как получить займ с плохой кредитной историей

AudioMotywa.pl – Nowy Program Partnerski

Data: 23.12.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

audiomotywa AudioMotywa.pl   Nowy Program Partnerski

Jeszcze przed świętami i nowym rokiem udało nam się zaprosić do współpracy nową firmę – Audiomotywa.pl

Audiomotywa to sklep który sprzedaje najlepsze audiobooki w Polsce po najlepszych cenach. W ofercie znajdziemy nagrania książek Briana Traycego, Dale Carnagie, Skip Ross, Harvard Business School, Spencer Johnson, Frank Bettger i jeszcze kilku innych (oferta stale rośnie).

Dodatkowo specjalnie przed świętami zostały przygotowane pakiety po okazyjnych cenach: http://tnij.org/audiomotywa-pakiety (link skrócony bo był bardzo długi). Pakiety są tak stworzone że powinny każdemu się przydać.

Audiomotywa to firma która współpracuje w tej dziedzienie z firmami Network Twenty One, Brian Tracy International, IPE (wydawcą Roberta Kiyosaki w Polsce), portalem internetowym Złote Myśli, wydawnictwami Studio Emka, MT Biznes, Helion, One Press, LMI oraz innymi. Więcej można poczytać na stronie firmowej.

Więc jakość nagrań jest bardzo wysoka i sprawdzona – praktycznie przy każdym audiobooku jest wersja demo do odsłuchania, więc można sprawdzić czy lektor Ci odpowiada.

Program Partnerski jaki stworzyliśmy daje Ci możliwość zarobienia 10%- z czego 7% to prowizja bezpośrednia i 3% to prowizja wieczna. Tak więc jeśli ktoś lubi rozwój osobisty to możesz stale zarabiać za jedno polecenie.

Dołącz do tego Programu Partnerskiego na stronie:
http://propartner.pl/affiliate/programs_directory.php?details=audiomotywa
i zacznij promować już dziś!

Do promowania służy link który tworzymy w taki sposób:
http://audiomotywa.pl/sklep/?a=TWÓJID

do podstron Do kategorii czy konkretnych audiobooków adekwatnie, tylko zamiast znaku ?a=TWÓJ ID dajemy znak &a=TWÓJID na samym końcu linku.


Jeden komentarz dla “AudioMotywa.pl – Nowy Program Partnerski”

  1. Maciek Nowowiejski napisał:

    Fajny pp, na pewno warto się nim zainteresować, szczególnie ze względu na bardzo wartościowe nagrania np. Briana Tracy’ego.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl