как получить займ с плохой кредитной историей

Darmowe szkolenie – “Autorespondery.Użycie i zastosowanie!”

Data: 24.10.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

logo pername Darmowe szkolenie   Autorespondery.Użycie i zastosowanie!W najbliższy poniedziałek (25.10.2010) o godzinie 19:00, właściciel autorespondera Pername.pl – Michał Kumpicki poprowadzi darmowe szkolenie pt: “Autorespondery.Użycie i zastosowanie.

Zapraszam serdecznie wszystkie zainteresowane osoby, przypominam że autoresponder pername.pl można promować w ProPartnerze i za to otrzyma się łączną prowizję 12% wartości zakupu (rozbitą na 8% prowizji bezpośredniej i 4% prowizji wiecznej). Prowizja wieczna jest bardzo korzystna bowiem można dzięki niej uzyskać przychód pasywny – o którym mówił na swoim szkoleniu Lech Baczyński.

Zapraszam wszystkich na poniedziałek 25.10.2010 do pokoju konferencyjnego dostępnego pod adresem: http://szkolenia.ff24.eu/ szkolenie jest przeprowadzone dzięki grupie FF24.eu. Wystarczy się zalogować imieniem i nazwiskiem, potrzeba również mieć aktualnego flasha (info na stronie szkoleniowej).

Przy okazji informuję że pername.pl dostał ostatnio nowy design i 2 nowe pakiety – warto więc bliżej się jemu przyjrzeć.


Jeden komentarz dla “Darmowe szkolenie – “Autorespondery.Użycie i zastosowanie!””

  1. antoni hryszko napisał:

    Witam!
    chetnie skorzystam z szkolenia.Pozdrawiam

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl