как получить займ с плохой кредитной историей

DiscoveryPlanet.pl – nowy program partnerski

Data: 07.06.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

discoveryplanet DiscoveryPlanet.pl   nowy program partnerski

Wakacje tuż tuż, a wraz z wakacjami podróże i wycieczki, które jakby nie było warto zwiedzać z przewodnikiem, choćby takim książkowym icon smile DiscoveryPlanet.pl   nowy program partnerski

Dziś chciałem zaprezentować możliwość promowania w ramach ProPartnera nowego sklepu www.DiscoveryPlanet.pl Jest to sklep oferujący szeroki wybór przewodników turystycznych najlepszych światowych wydawców. W ofercie znajdują się przewodniki: Lonely Planet, Globtroter, Bradt, Berlitz, Alastair Sawdays, DK Wiedza i Życie, National Geographic, Rough Guides, Thomas Cook.

Grupą docelową są osoby często podróżujące, chcące dokładnie poznać miejsce, w którym się znajdują od każdej strony – zabytków, kuchni, komunikacji, informacji i historii. Kolejną grupą są osoby, które kolekcjonują, zbierają przewodniki turystyczne po różnych krajach.

Możliwości zarobkowe:
Średnie zamówienie oscyluje wokoło 200 zł netto, co pozwala wyliczyć
następujące prowizje:

  • 8 zł – prowizja bezpośrednia, 4%
  • 2 zł – prowizja wieczna, 1%

Dodatkowo na tym programie możesz zarobić promując sam program. Prowizja z drugiego poziomu wynosi 20%, czyli od takiego przykładowego zamówienia prowizja wyniesie 2 zł. Dlatego też jeżeli znasz kogoś prowadzącego
bloga – stronę podróżniczą warto mu polecić ten program partnerski.

Do samej promocji sklepu DiscoveryPlanet.pl można używać okładek przewodników, które znajdują się w sklepie, oraz opisów do przewodników ze strony sklepu lub stron wydawców. W niedługim czasie zostanie udostępniona paczka z okładkami oraz teksty w formie dokumentu (wraz z tłumaczeniami poszczególnych opisów na język polski, jeśli jeszcze nie istnieją). W przygotowaniu także xml z ofertą sklepu, do zbudowania w miarę automatycznego serwisu promocyjnego.

Aby zacząć uczestniczyć w programie należy zapisać się do niego można to zrobić będąc zalogowanym i nas w serwisie.


Jeden komentarz dla “DiscoveryPlanet.pl – nowy program partnerski”

  1. DiscoveryPlanet - nowy sklep dla turysty! | ProPartner Blog napisał:

    [...] na naszej platformie nowy sklep dla turystów – DiscoveryPlanet. Szczegóły na blogu i po zalogowaniu [...]

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl