как получить займ с плохой кредитной историей

E-Lady – Bielizna bliższa ciału, czyli nowy PP w ProPartner.pl

Data: 23.09.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

elady E Lady   Bielizna bliższa ciału, czyli nowy PP w ProPartner.pl

Do ProPartner.pl dołączył nowe bardzo dobry sklep (od 9 lat na rynku) z bielizną E-lady.pl. E-lady.pl zostało nominowane do nagrody Rankingu sklepów internetowychMoney.pl oraz WPROST w 2010 roku!

Ekskluzywna i zmysłowa bielizna to nasza specjalność. Bielizna ze sklepue-Lady to najmodniejsze wzory, najlepsze tkaniny i materiały. Sexybielizna e-Lady to doskonały prezent dla kobiety.
Sklep przede wszystkim sprzedaje bieliznę damską i męską, ale w ofercie można znaleźć również różnego rodzaju akcesoria (nawet całkiem sporą ilość). Wszystko dostępne w przystępnych cenach, z bardzo szybką wysyłką.

Za skuteczną promocję partnerzy ProPartner.pl otrzymają 9% wartości koszyka. Cookies zostało ustawione na 365 dni więc Partner ma spore szanse na uzyskanie prowizji. W panelu partnera, w zakładce materiały marketingowe została dodana całkiem spora baza kreacji, dzięki którym będzie można promować w różny sposób – linki partnerskie tworzymy w standardowy sposób. Dodatkowo manager PP przygotował specjalny mini raport – dostępny tutaj: POBIERZ RAPORT E-LADY.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI !


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl