как получить займ с плохой кредитной историей

Europejskie Centrum Prawne – nowy Program Partnerski

Data: 17.11.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

europlan Europejskie Centrum Prawne   nowy Program Partnerski

Dzisiaj dołączył do nas specyficzny i pierwszy tego typu program partnerski, czyli Europejskie Centrum Prawne Euro-plan.pl.

Euro-plan.pl jest kancelarią prawną prowadzącą sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i gospodarczego. W szczególności zajmują się dochodzeniem roszczeń majątkowych, sprawami odszkodowawczymi (wypadki drogowe, wypadki w pracy, błędy medyczne, ubezpieczenia z polis, wywłaszczenia, roszczenia z tytułu instalacji energetycznych, gazowych, wodociągowych itp.).
Zapewniają kompleksową obsługę podmiotom gospodarczym, w tym również windykację należności. Kancelaria pomaga Polakom za granicą uregulować sprawy prawne, w szczególności kwestie związane z obywatelstwem, nabyciem nieruchomości, przeprowadzeniem postępowań spadkowych czy uzyskaniem w Polsce potrzebnych dokumentów. Euro-plan.pl analizuje sprawy pod kątem możliwości dochodzenia odszkodowania za naruszenie prawa przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Partner otrzymuje tutaj wynagrodzenie za lead, wypełnienie formularza i poprawny kontakt do osoby – wynagrodzenie w wysokości 10 zł.
Promujemy specjalna stronę z formularzem: http://euro-plan.pl/formularz?a=IDPARTNERA

Zapraszam do dołączenia do programu!


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl