как получить займ с плохой кредитной историей

Gdzie umieścić informacje o 2 poziomie?

Data: 08.05.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

Robiąc stronę plany domów zapomniałem (każdemu się zdarza), że program partnerski TwojProjekt.pl ma drugi poziom, zaraz to nadrobię icon smile Gdzie umieścić informacje o 2 poziomie?

Najpierw zadaję sobie pytanie:
- Do kogo skieruję informację o 2 poziomie?

Odpowiem też sobie sam icon wink Gdzie umieścić informacje o 2 poziomie?
- Informację skieruję do właścicieli innych stron, nie będę informował o tym pozostałych internautów. Nie muszą wszyscy wiedzieć, że na stronie zarabiam.

Jak to zrobię?

Odpowiedź jest prosta, stworzę miejsce na stronie gdzie zaglądają tylko właściciele innych stron, miejsce gdzie zagląda moja konkurencja itd.

Tą specjalną podstronę nazwałem wymiana linkami – kto inny jak nie moje audytorium docelowe będzie tam zaglądać?

Jestem prawie pewien, że na tą podstronę zajrzą tylko ci którzy naprawdę mogą być zainteresowani, ci którzy mają podobne strony. Ci którzy mniej więcej orientują się w temacie.

Link tej strony umieściłem na każdej podstronie w stopce (bardzo przydał mi się do tego celu opisany tutaj podział szablonu na pliki php – wystarczyła zmiana w jednym pliku stopka.php).

Ludzie świadomi programów partnerskich…

Idąc jednakże tym tropem, skoro zajrzą tam ludzie mniej więcej orientujący się w temacie, mogą oni wiedzieć co to jest link partnerski.

Może u nich zadziałać syndrom psa ogrodnika… usuną link partnerski i nie dadzą mi zarobić, bo niby z jakiego względu miałbym na nich zarabiać?

Jest jednak na nich sposób: maskowanie linków

Na stronach partnerskich w miejscach gdzie klienci mogą mieć podwyższoną świadomość tego, że na nich zarabiamy, warto zastosować tzw. maskowanie linków, a więc ukrycie prawdziwego adresu URL.

Maskowanie można na szybko można wykonać przy pomocy takich serwisów jak:

Tak też uczyniłem w tym przypadku, tym samym zamiast linku:
http://www.twojprojekt.pl/000010/pomoc/16
mam link:
http://skocz.pl/budujemy-dom

Z tak przygotowanego linku przy pomocy skocz.pl nie ma praktycznie możliwości usunięcia mojego ID partnera.

UWAGA: Aktualnie nie działa niestety niższy poziom… niestety stara platforma nie obsługuje go… będzie działać dopiero wraz z nowym opogramowaniem planowanym na czerwiec.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl