как получить займ с плохой кредитной историей

Intelektualna Franczyza !

Data: 09.07.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

intelektualnie Intelektualna Franczyza !

Ruszył właśnie u nas w Propartner.pl nowy program partnerski intelektualnie.pl – aby w nim działać zaloguj się na naszej stronie i kliknij dołącz do programu.

Do promocji w Intelektualnie.pl mamy bardzo fajny produkt, a w zasadzie usługę. Jest to franczyza szkoleniowa – pod tym tajemniczym hasłem kryje się wszystko to do czego co jest potrzebne do rozpoczęcia własnego biznesu szkoleniowego.

Wszystko kierujemy na stronę poniżej + nasze id (UWAGA INNY PARAMETR):
http://franczyza.intelektualnie.pl/?s=TWOEID

Każdy chętny może dostać w ramach franczyzy tzw. know-how dzięki któremu może rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Jest to projekt:

  • dający status niezależnego właściciela biznesu
  • pozwalający na samodzielny wybór godzin pracy
  • bez dużego wkładu początkowego

Szczegóły współpracy partnerskiej:

Obecnie po wypełnieniu formularza firma kontaktuje sie z ludźmi telefonicznie. Następnie osoby, które się zainteresowane po rozmowie telefonicznej są umawiane na spotkanie na którym podejmujemy decyzję czy chcemy współpracować z daną osobą. Jeśli podejmiemy współpracę otrzymasz Prowizję w wysokości 330 zł (plus VAT dla firm).

Program ma też drugi poziom, na którym możesz zarobić 25% od polecenia aktywnego partnera.

I jeszcze kilka słów od właścicieli:

Reklamując się w internecie zauważyliśmy, że bardzo duże znaczenie ma częstotliwość spotkania reklamy. Średnio osoba decyduje się na wypełnienie formularza po 2-3 wejściu na stronę.

Dlatego warto reklamować franczyzę Intelektualnie.pl zarówno za pomocą mailingu, jak i potem banneru umieszczonego na stronie, blogu lub innym serwisie tak, aby potencjalny klient miał jak największą styczność z
reklamą w różnych miejscach. Artykuł – jest jednym z lepszych sposobów promocji. Dobry artykuł na blogu, gdzie jesteś autorytetem ma często dużo większą skuteczność niż graficzny banner.


Jeden komentarz dla “Intelektualna Franczyza !”

  1. Pieniądze wiszą na stronie! | Zarobić w Internecie? napisał:

    [...] poziomu – są takie co mają niską prowizję i takie co wyższą – np. nowy program Franczyza Intelektualnie który daje 25% czyli 74,25 zł !! Z drugiego poziomu – trzeba przyznać że to chyba [...]

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl