как получить займ с плохой кредитной историей

Kolejne 3 edukacyjne programy partnerskie!

Data: 29.09.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

Dzisiaj dołączyły do naszej oferty trzy ciekawe programy partnerskie. W sumie wszystkie spełniają jakąś rolę edukacyjną dla dzieci i młodzieży. Można zauważyć że tworzy się jakiś trend serwisy które dotyczą dzieci – zabawki, edukacja, rozwój, ubrania

efektywnanauka Kolejne 3 edukacyjne programy partnerskie!
Pierwszy z nich to Efektywna Nauka, która promuje inny sposób uczenia się dla dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych przez internet. Prowizje do zarobienia to bezpośrednio 80 zł i z drugiego poziomu 50%.

szkolneprogramy szkolneprogramy 468x60 20100926 Kolejne 3 edukacyjne programy partnerskie!

Kolejny program to sklep SzkolneProgramy.pl to specjalny sklep dla placówek oświatowych. Dodatkowo ciekawym programem jest program Motyl który blokuje dostęp do niebezpiecznych i niepożądanych stron, zapewni bezpieczeństwo podczas korzystania z zasobów Internetu.
Prowizje w tym programie są następujące:

  • bezpośrednia – 15%
  • wieczna – 5%
  • drugi poziom – 20%

Warto pamiętać o tym że Dziennik internetowy oraz program Motyl mają czasowo ograniczone licencje, a programy do drukowania świadectw z powodu zmian w przepisach prawa często są aktualizowane, więc szkoły kupują nowe wersje.

przyjaznezabawki Kolejne 3 edukacyjne programy partnerskie!

Trzecim programem jest sklep Przyjazne Zabawki. Sklep z zabawkami dla dzieci w wersji drewnianej, gry logiczne, sprawnościowe – ogólnie bardzo fajne rzeczy dla naszych pociech .Oferowane produkty pomogą rozwijać dziecięcą wyobraźnię, koncentrację, ćwiczyć zdolności manualne oraz ogólną sprawność – jak za starych czasów.
Prowizje  są w wysokości:

  • bezpośrednia – 4%
  • wieczna – 2%
  • drugi poziom – 20%

Myślę że warto zwrócić uwagę na powyższe programy głównie dlatego że oferują prowizje wieczne, dzięki którym można sobie zbudować przychód pasywny.


Jeden komentarz dla “Kolejne 3 edukacyjne programy partnerskie!”

  1. ilian napisał:

    Ciii… czy ktoś może zajrzeć na forum propartnera – mam tam małe pytanko, a nie chcę się tu wyłuszczać:)

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl