как получить займ с плохой кредитной историей

KrainaKawy.pl – już działa!

Data: 23.04.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

krainakawy KrainaKawy.pl   już działa!Właściciele sklepu, który już od dawna jest w naszej sieci KrainaHerbaty.pl wprowadzili ostatnio możliwość promowania drugiego sklepu, tym razem z kawą.

W ofercie sklepu KrainaKawy.pl znajdują się kawy kawy palone, zielone, rozpuszczalne oraz bezkofeinowe pochodzące praktycznie całego świata. W ofercie również różnego rodzaju akcesoria i dodatki które umilają
przygotowanie oraz spożywanie kawy.

Jeżeli chodzi o samą promocje, to ułatwione zadanie będą mieli Ci którzy już promują pp KrainaHerbaty.pl – odbiorca bardzo podobny, a więc wykorzystanie tych samych sprawdzonych już sposobów będzie jak najbardziej na miejscu.

Przypuszczam nawet, że promocja kawy może być łatwiejsza – tradycyjnie u nas w kraju był to towar bardziej luksusowy, mniej dostępny niż herbata, a co z tym idzie często wykorzystywany w postaci małych prezentów -
upominków icon smile KrainaKawy.pl   już działa! Zwłaszcza jeżeli jest dobrego gatunku – a takie właśnie można znaleźć w niniejszym sklepie. Dobrym więc myślę pomysłem będzie także promocja kawy w tym kierunku.

Dla osób nie posiadających własnych stron www sugeruję przetestowanie promocji w portalach społecznościowych – rzecz jasna o ile regulaminy na to pozwalają. Ze zrzeszeniem kilku przyjaciół kawy myślę nie będzie problemu, zwłaszcza że jest to jedna z popularniejszych używek… i dla wielu dzień bez kawy nie mieści się w wyobraźni.*

A dla tych bardziej zaawansowanych dostępny jest także plik XML z ofertą tego sklepu, wykorzystać można praktycznie identycznie jak w przypadku poprzedniego sklepu, krótki opis wykorzystanie można pobrać tutaj.

PS: Tak przy okazji gorąco polecam lekturę o kawie na wikipedii. Sam wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem icon smile KrainaKawy.pl   już działa! A przy okazji lektury ciekawy pomysł na promocje wpadł.

Do programu jak zwykle można zapisać się po zalogowaniu na stronie propartnera po zalogowaniu.

*A jakby ktoś chciał kawę zastąpić modną ostatnio Yerbą, to na tym też można zarobić promując krainę herbaty icon smile KrainaKawy.pl   już działa!


Jeden komentarz dla “KrainaKawy.pl – już działa!”

  1. KrainaKawy.pl - kolejny sklep | ProPartner Blog napisał:

    [...] sklep – tym razem jest to Kraina Kawy! Więcej szczegółów można przeczytać na naszym blogu KrainaKawy – już działa [...]

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl