как получить займ с плохой кредитной историей

Książka Urodziłeś Się Bogaty – Bob Proctor

Data: 03.02.2013 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

urodziles sie bogaty cover1 Książka Urodziłeś Się Bogaty  Bob Proctor

ProPartner.pl – jako oficjalny patron książki – ma przyjemność przedstawić wszystkim partnerom książkę “Urodziłeś się bogaty”Bob Proctor. Pierwsza książka tego autora przetłumaczona na język polski, trafiła właśnie do przedsprzedaży w wydawnictwie OnePress.pl i już w dniu premiery jest na 5 miejscu listy TOP10 Bestsellerów!

Więcej na temat książki możesz przeczytać na oficjalnej stronie: http://urodzilessiebogaty.pl/

W chwili obecnej trwa jeszcze przedsprzedaż, dlatego książka jest o kilka złotych tańsza i dodatkowo przesyłka jest gratis! Dlatego warto skorzystać z okazji i od razu złożyć zamówienie!


buy bt Książka Urodziłeś Się Bogaty  Bob Proctor

Międzynarodowy bestseller Boba Proctora Urodziłeś się bogaty wiedzie cię przez wszystkie najważniejsze zasady, jakie powinieneś opanować, by móc odblokować przeogromne bogactwo potencjału, który w sobie masz.

Każdy kto kupi min. 1 egzemplarz książki otrzyma, poza ogromną wiedzą z niej płynącą, bilet na OPŁACONY Webinar z Bobem Proctorem. Inni za niego zapłacą 97 PLN! Dlatego jeśli ją kupisz to wyślij nam na adres bobproctor{MALPA}propartner.pl potwierdzenie płatności za książkę. 

Dowiesz się:

 • Czym sa pieniądze i jak możesz ich przyciągnąć do siebie więcej.
 • Jak zostać współtwórcą swojego przeznaczenia.
 • Jaką role w osiągnięciu sukcesu pełni wiara.
 • Jak tworzyć w umyśle obrazy dobrobytu, które przekształca się we wspaniałe rezultaty życiowe.
 • Co może sprowadzić na ciebie wszelką życiową obfitość.
 • Co to jest Prawo przyciągania – dlaczego niektórzy nieustannie przyciągają negatywne rezultaty, natomiast inni – same dobre rzeczy.
 • Jak wykorzystać metodę Ostrza noża, które pomoże zostać ci mistrzem w swojej dziedzinie.
 • Co to jest Próżniowe prawo dobrobytu – dlaczego musisz “odpuścić” stare, by zrobić miejsce dla “nowego”.

 


 Książka Urodziłeś Się Bogaty  Bob Proctor

Bob Proctor powszechnie uznawany jest za jednego z żyjących mistrzów i nauczycieli Prawa przyciągania. Występował w filmowym bestsellerze Sekret. Od ponad 40 lat zajmuje się potencjałem ludzkiego umysłu. Dzięki swoim książkom, seminariom, kursom i osobistemu szkoleniu odmienił życie wielu ludzi. Autor bestsellera Urodziłeś się bogaty, Bob Proctor stanowi bezpośrednie łącze pomiędzy współczesną teorią sukcesu a Prawem przyciągania, bazując na wiedzy Andrew Carnegiego – wielkiego finansisty i filantropa. Sekrety Carnegiego zainspirowały i natchnęły entuzjazmem Napoleona Hilla, którego książka “Myśli i bogać sie” zainspirowały cały gatunek pozycji traktujących o filozofii sukcesu. Firma Proctora, LifeSuccess Productions, ma siedzibę w Phoenix, w stanie Arizonam skąd zarządza swoimi filiami na całym świecie. Więcej o Bobie Proctorze na stronie książki!

 


Jeden komentarz dla “Książka Urodziłeś Się Bogaty – Bob Proctor”

 1. Nikodem napisał:

  Doskonała pozycja. Ciekawe tylko dlaczego nie można jej zamówić ani w pdf – niby jest radiobutton ale przekreślony. No i nie ma niestety formatu mobi. Staje się on coraz bardziej popularny i byłoby miło gdyby ktoś to zauważył i przygotował ebooka w tym (i innych) formatach.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl