как получить займ с плохой кредитной историей

Księgarnia Harlequin w ProPartnerze

Data: 26.07.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

hq Księgarnia Harlequin w ProPartnerze
Zawitała u nas kolejna niszowa księgarnia – oficjalna internetowa księgarnia wydawnictwa Harlequin. Jak wygląda nisza w tym wypadku chyba nie muszę przedstawiać, bo słowo harlequin, z nazwy wydawnictwa przeszło już do języka potocznego i można nim nazwać cykl literacki wielu autorów poświęcony nowelom romantycznym.

Aby nazwa firmy firmy przeszła do języka potocznego trzeba nie lada szczęścia i umiejętnej promocji, temu wydawnictwu się udało. Dzięki czemu my jako partnerzy będziemy mieli ułatwioną sprawę. Promujemy tu już produkt który jest znany i kojarzony.

Sam osobiście nie przepadam za takimi książkami, ale znam osoby, które maja ich całe stosy! I jak się chyba nie trzeba domyślać są to kobiety icon smile Księgarnia Harlequin w ProPartnerze Jak się więc można domyślać książki pełne buzujących emocji, miłosnych intryg i zawirowań nad którymi nie można zapanować.

Tak więc jeśli masz jakiś serwis poświęcony kobietom icon smile Księgarnia Harlequin w ProPartnerze Gorąco zachęcam do promocji!

Prowizja bezpośrednia wynosi 6 %
Prowizja z drugiego poziomu 2 %

Aby się zarejestrować znajdź w panelu ten program i kliknij dołącz do programu.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl