как получить займ с плохой кредитной историей

Mariola Fruwa w Propartnerze

Data: 10.08.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (5) Komentarzy

mariolafruwa Mariola Fruwa w Propartnerze

MariolaFruwa.pl także w ProPartner icon smile Mariola Fruwa w Propartnerze Od dziś dołączył do nas sklep z zabawkami nie tylko dla najmłodszych… Znajdziemy tu zabawki też dla tych starszych, jak i różne gry i pomysłowe gadżety…

Zabawki sprzedają się najlepiej w miesiącach listopad i grudzień, a średnia wartość koszyka wynosi od 100 zł poza sezonem do 150 zł w sezonie.

W ofercie mamy też artykuły szkolne, które najlepiej sprzedają się w miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień. Stroje karnawałowe sprzedajemy na andrzejki, sylwester i w karnawale od listopada do lutego, a zabawki letnie od marca do lipca. Mając tą wiedzę można optymalnie wykorzystać nasze linki oraz bannery np w rotacji z danej kategorii w sklepie.

W programie sa dwa poziomy:
1 poziom 5%
2 poziom 5%
Cookies trwa 90 dni

Jeśli chcesz zacząć zarabiać w programie to dołącz do niego w panelu partnera.


5 Komentarzy dla “Mariola Fruwa w Propartnerze”

 1. trally napisał:

  Hmmm.. normalnie bym w to weszła, sęk w tym, że już sporo czasu temu ponad rok siedziałam w pp sklepu mariolafruwa dostępnym na ich stronie www. I? 8193 wejścia (potem przestałam sprawdzać) i -żadnej transakcji nawet na 2 zł.. dość dziwne, zważając na to że przy wejściach ze stron mocno tematycznych w pp konkurencyjnego dla marioli sklepu z zabawkami wpadło coś przy ruchu o połowę mniejszym..

  P.S Wiem, że ten komentarz nie może się pojawić na blogu, bo biznes to biznes, ale chciałam dac znac moderacji:)
  Pozdrawiam

 2. Marcin Godlewski napisał:

  Pojawi się ;) Czasami tak jest że mamy dużo przekierowań a zero prowizji. Ja to wyjaśniam sobie na dwa sposoby – ktoś wchodzi, widzi fajna rzecz i:
  - kupuje od razu
  - szuka gdzieś indziej tanio (czy nawet wybiera się do sklepu obejrzeć)

  My też czuwamy nad wszystkim robiąc od czasu do czasu testowe zakupy ;) Tak więc nie ma się czego obawiać :)

 3. trally napisał:

  O. Miły szok?:) fajnie, że robicie testowe zakupy, dobrze wiedzieć no i tak czy inaczej poczekam aż w statystykach pojawią się pierwsze prowizje. Typ zachowawczy, ale optymistyczny.

 4. Mariusz Bąkowski napisał:

  Witam, dawniej mieliśmy prowizję 3% później 4%, a teraz 5%, a nasz najlepszy klient wygenerował dużo ponad 1 tys. PLN prowizji od początku współpracy i gdyby nie obowiązywała by mnie ustawa o ochronie danych osobowych byłbym w stanie podać więcej szczegółów, aby udowodnić że można u nas zarobić.

  Ostatnio poprawiliśmy również materiały marketingowe jak bannery i buttony poprawiające klikalność.

  Proszę o kontakt jeśli dostane Pani login w naszym PP na e-maila mario@irda.pl postaram się sprawdzić przyczynę problemu. Może uda mi się coś Pani zaproponować w temacie doborów reklamowanych produktów oraz formy ich prezentacji.

 5. trally napisał:

  O. Ja ostatnio same szoki przeżywam:)

  Dziękuję za kontakt, jednak chwilowo nie przymierzam się do działania w kolejnych zabawkach na pp, natomiast miło, że ktoś się odezwał i na pewno, jak będę dodawać coś w tej branży, to zajrzę do Marioli zobaczyć zmiany:)

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl