как получить займ с плохой кредитной историей

Mierzymy zadowolenie – Oceń Nas!

Data: 08.06.2012 | Autor: Kornela Nyrek | (0) Komentarzy

Już od 2005 roku ProPartner jest obecny w Polskim internecie, w tym czasie przeszedł wiele zmian i perturbacji, jednak od 2009 roku razem z nowym właścicielem rozpoczęła się era zmian. Oczywiście na samym początku trzeba było uporządkować wszelkie sprawy związane ze sprzedawcami i partnerami, później przyszedł czas na wypłacenie zaległych prowizji partnerskich. Już kilka miesięcy temu kontroluje naszą rzetelność Certyfikat Rzetelności – można nas sprawdzić na stronie: http://rzetelnafirma.pl/X0G42L4R

Dzisiaj postanowiliśmy iść krok dalej i oprócz technicznych poprawek które robimy cały czas w systemie, chcemy zapytać naszych Partnerów i Sprzedawców o ocenę naszej platformy. Kliknij w poniższą grafikę aby ocenić aktualny stan ProPartner.pl.


Jeśli masz sugestię co byśmy mogli zmienić w naszym systemie, to napisz śmiało w komentarzu, w miarę możliwości zmiany sugerowane przez naszych partnerów będą wprowadzane w pierwszej kolejności!
Chcemy cały czas rozbudowywać nasz system o kolejne programy partnerskie i chcemy aby był on jak najbardziej intuicyjnym systemem.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl