как получить займ с плохой кредитной историей

Monedo.pl – Internetowy kantor wymiany walut

Data: 18.09.2012 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

monedo Monedo.pl   Internetowy kantor wymiany walut

Już dzisiaj możesz dołączyć do Programu Partnerskiego Monedo.pl – internetowy kantor wymiany walut. Pierwszy tego typu PP w ProPartner.pl, który daje bardzo duże możliwości – większe niż wszystkie inne dotychczas. Najwyższa prowizja w wysokości 37% dostępna na rynku, cookies zostało ustawione na 60 dni. Dodatkowo jest to prowizja wieczna, czyli raz pozyskasz klienta i pieniądze zarabiasz cały czas ! (UWAGA! Linki partnerskie tworzymy w inny niż standardowy sposób)

Czy już wiesz, komu możesz polecać usługi internetowej wymiany walut bez spreadu?

Rozejrzyj się ile masz możliwości. Jeśli nie – usiądź wygodnie przeczytaj jeszcze raz od początku, zastanów się, w jaki sposób i komu możesz ją polecić.

  • Masz stronę internetową i konkretną grupę odwiedzających?
  • Masz listę mailingową (e-zin, newsletter) z czytelnikami o konkretnych zainteresowaniach?
  • Masz pomysł na to, jak i gdzie skutecznie reklamować usługi wymiany walut (niezależnie od tego, czy masz stronę www, czy nie)?
  • Masz wielu znajomych, którzy prowadzą firmy, importują, eksportują. Znajomych którzy spłacają kredyty hipoteczne. Powiedź o naszym serwisie a podziękują Ci za oszczędności jakie mogą uzyskać.
  • Obracasz się w kręgu ludzi, którzy mają do czynienia z walutami na co dzień np. komisy samochodowe?
  • Pracujesz w banku, jesteś doradcą kredytowym, który ma swoją grupę klientów?
  • Posiadasz dużo znajomych, polecaj nasze usługi na swoim facebook-u, naszej-klasie, twitterze…

Przemyśl to. Wymiana walut jest cały czas potrzebna i to z dnia na dzień coraz bardziej. Coraz większa liczba osób wymienia coraz większe kwoty. Osoby prowadzące komisy samochodowe sprowadzają samochody w dużych ilościach w przeliczeniu to są tylko u jednego komisu setki tysięcy złotych.  A ile mamy w Polsce komisów samochodowych? Firmy importujące swoje towary zza granicy.  Importują całe kontenery o wartości od setek tysięcy do mln zł. Im więcej pomysłów przyjdzie Ci do głowy, tym lepiej – zapisuj je!

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI W PROGRAMIE PARTNERSKIM!


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl