как получить займ с плохой кредитной историей

Niszowa ksiegarnia – nowy program partnerski

Data: 28.02.2008 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

Miło mi poinformować, że od jakiegoś czasu, dzięki ProPartnerowi masz możliwość zarabiania na programie partnerskim księgarni religijnej www.gloria24.pl

I tu mała uwaga, dostajemy aż 7% (2% wiecznej i 5% bezpośredniej) prowizji od transakcji. Piszę aż, bo jak się orientuję w księgarniach internetowych zwykle prowizja jest trochę niższa… Dostajemy także 4% prowizji od sprzedaży pozostałych produktów.

Gloria24.pl to dosyć ciekawa księgarnia internetowa, która obrała sobie pewną niszę za grupę docelową. Niszowy marketing to taki, w którym produkt i jego prezentacja jest skierowana do specyficznej grupy osób. Zaletą takich działań jest dobra znajomość rynku, wynikająca ze specjalizacji. A co z tym idzie lepsze postrzeganie prezentowanych produktów przez potencjalnych klientów. Działa tu prosty mechanizm: wolimy kupować od specjalistów, niż od kogoś kto zajmuje się wszystkim.

W każdym razie wchodząc na stronę tej księgarni, szybko się zorientujesz o co chodzi.

Będąc tam przypatrz się też działaniom marketingowym księgarni. Przykładowo płacenie klientom za recenzje – dzięki czemu wieczna prowizja ma jakiś sens w tym wypadku.

Jak to promować?

Tu masz praktycznie wolną rękę, jeśli tylko coś jest legalne rzecz jasna. Poniżej kilka sposobów, które przyszły mi tak na szybko do głowy:

- Jeśli masz stronę reklamującą jakiekolwiek książki, myślę że odwiedzający mogą zainteresować się także tą dość specyficzną tematyką książek. Warto na takich stronach umieścić jakiś baner, czy też inną reklamę księgarni.

- Dla miłośników ministron, widze tu naprawdę szerokie pole do popisu. Przykładowe tematy: muzyka religijna, sakralia, modlitewniki, pamiątki z bierzmowania, prezenty na komunię i wiele, naprawdę wiele innych, wystarczy rzucić okiem.

- Jeśli należysz do jakiejś parafii i ta parafia posiada stronę internetową… przychodzi Ci coś do głowy? Czemu nie spróbować najmu
miejsca reklamowego na takiej stronie?

- Do promocji księgarni w mailingach i stopkach w emailach, dobrze wykorzystać wszelakie święta i obyczaje religijne (tak przy okazji – w tym roku Wielkanoc wypada 23 marca).

Zapisując się do programu w panelu ProPartnera, poświęć też kilka minut na przeczytanie opisu, tam też znajdziesz kilka inspiracji. W razie pytań, zapraszam na forum.

PS: No i na koniec chyba taki najłatwiejszy sposób – jak usłyszysz, że ktoś w rodzinie lub ze znajomych zabiera się za organizowanie ślubu, komunii, chrzcin, bierzmowania itd., mam nadzieję że będziesz wiedział co robić?


Jeden komentarz dla “Niszowa ksiegarnia – nowy program partnerski”

  1. Marek napisał:

    Eeee… ja w Helionie mam 8% :)

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl