как получить займ с плохой кредитной историей

Nowy PP – Pisemna24.pl

Data: 23.08.2013 | Autor: Marcin Godlewski | (3) Komentarzy

pisemna24 Nowy PP  Pisemna24.pl

Portal www.pisemna24.pl jest aukcją zrzeszającą osoby zawodowo zajmujące się pisaniem wzorów prac dyplomowych oraz osoby zainteresowane zakupem takich prac. Na tą chwile mamy ponad 300 aktywnych autorów i 3-5 rejestrujących się klientów dziennie.

Serwis oferuje możliwość zarobku przez internet w postaci rozbudowanego systemu partnerskiego. Za każdego użytkownika, który zarejestruje się do serwisu oraz zleci napisanie pracy dyplomowej otrzymasz 20% zysku firmy (2% od wartości całkowitej pracy). Z każdej zamówionej pracy za 1400pln, otrzymasz 28pln prowizji. Średni koszt pracy licencjackiej to 900pln a magisterskiej 1400pln.

Nasi klienci to nie tylko osoby zainteresowane kupnem prac dyplomowych. Duży odsetek zamówień stanowią krótkie wypracowania dla szkół średnich, prace zaliczeniowe na studiach wyższych oraz artykuły pisane na strony internetowe (głównie pod kątem SEO).

Hasło ?pisanie prac magisterskich? Polacy wpisują miesięcznie w Google ponad 18000 razy. Statystyki dowodzą, że już co 4 praca licencjacka oddana na uczelni jest pracą kupioną. Co Roku w Polsce studia wyższe kończy około 400 tys. osób ? daje nam to 100 tys. osób rocznie, które korzystają z pomocy przy pisaniu prac dyplomowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO Programu Partnerskiego!


3 Komentarzy dla “Nowy PP – Pisemna24.pl”

 1. Emil napisał:

  Jestem zainteresowany udziałem w programie partnerskim na zasadzie otrzymania od Państwa gotowej templemate na domenę pisaniewypracowan.pl w celu wrzucenia na mój własny hosting.

 2. Arek Siekiera napisał:

  Rozwijamy się, a przed nami kolejny rok szkolny i akademicki. Na początek owocnej (mam nadzieję) współpracy, przygotowaliśmy małą zachętę dla naszych partnerów z ProPartner.

  Każdy kto zarobi co najmniej 50zł w naszym programie, dostanie 50zł bonusu.

  Zarób u nas 50zł, a drugie tyle dorzucimy w prezencie.

  Oferta ważna do końca roku, więc jestem pewien, że każdy się załapię.

  Powodzenia!

 3. Monika Turemka napisał:

  Niezły program. Za moich czasów prace się pisało :) A za gotowcami trzeba było się nachodzić. Taki program to super opcja.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl