как получить займ с плохой кредитной историей

Nowy PP, podwyzka prowizji, itd.

Data: 07.11.2009 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

Dziś trzy krótkie wiadomości:
1. Nowy pp Tax-Pol
2. Podniesienie prowizji za szkolenie Tajemnice Ebiznesu na 20%
3. Wkrótce nowy produkt obok Symulatora Jazdy we Freemind

>>1 Nowy pp Tax-Pol
Dołączyła do nas nowa firma świadcząca usługę rozliczania się z podatku za pracę za granicą. W panelu dostępne są materiały do tego pp.

W programie tym mozna zarobić aż 45 zł za każdego klienta, który podpisze z firmą umowę. Dobrze jest więc w to miejsce kierować silnie targetowany ruch.

Strona firmy:
http://www.tax-pol.pl/

>>2. Podniesienie prowizji za szkolenie Tajemnice Ebiznesu na 20%
Dr Krzyworączka podniósł ostatnio prowizje w swoim programie partnerskim z 15 na 20%, oznacza to tyle, że za jedno pełne sprzedane szkolenie możesz zyskać prawie 100 zł (97.87 netto).

Dodał też całą mase różnych materiałów do wykorzystania, zarówno tych graficznych jak i tekstowych.

No i to by było na tyle… gdyby nie to że liczba miejsc na szkoleniu, jak i liczba dni do najbliższego szkolenia Tajemnice Ebiznesu kurczy się z dnia na dzień. Myślę więc, że nie ma co zwlekać i wziąć się do pracy, promując poniższą stronę:

http://tajemniceebiznesu.pl/

(rzecz jasna po wcześniejszym zapisaniu się do tego pp jeśli jeszcze nie jesteś)

>>3. Wkrótce nowy produkt obok Symulatora Jazdy we Freemind
Jakiś czas temu zawitał u nas pp, w którym można polecać symulator jazdy samochodem (jako pomoc w kursie na prawo jazdy). Symulator ten całkiem nieźle się sprzedaje (szkoda tylko że na razie poza pp) – jego koszt w porównaniu np. z dodatkową godziną jazdy samochodem z instruktorem jest stosunkowo niski… a zalety całkiem spore.

http://symulatorjazdy.net/

No dobra ale nie o tym miałem pisać. Z przecieków wiem, że firma Freemind za jakiś czas wypuści nowy produkt, którym będzie oprogramowanie na komórkę symulujące testy na prawo jazdy. Myślę że będzie to doskonała alternatywa w stosunku do książek z testami czy też programów na komputer. Będzie się można swobodnie uczyć testów np. podczas jazdy autobusem icon wink Nowy PP, podwyzka prowizji, itd.

W każdym razie jeśli jeszcze nie pomyślałeś o tym jak promować symulator jazdy, to najwyższy czas zacząć icon smile Nowy PP, podwyzka prowizji, itd.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl