как получить займ с плохой кредитной историей

Początek miesiąca warto wykorzystać!

Data: 02.06.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (2) Komentarzy

Ostatni tydzień był bardzo kiepski w moim sklepie… zamówień jak na lekarstwo… Nie pierwszy raz się już zdarza taka sytuacja. Ludzie się nawet w sklepie rejestrowali, ale nie kupowali…

Wczoraj jednak oczom nie mogłem uwierzyć… co chwilka przychodziło do mnie zawiadomienie o nowym zamówieniu. Wieczór spędziłem na pakowaniu z uśmiechem przesyłek icon smile Początek miesiąca warto wykorzystać! a dziś rano oddałem je Pani wysyłkowej.

Nie byłbym sobą gdyby nie dałoby mi to myślenia. Uświadomiłem sobie patrząc w statystyki zamówień, że sytuacja taka powtarza się każdego miesiąca. Wczoraj po prostu był pierwszy dzień miesiąca i jakby nie było dla wielu osób jest to dzień kiedy otrzymują wypłatę. A co z tym idzie pozwolić sobie mogą na jakieś dodatkowe bezstresowe zakupy.

Wniosek mam nadzieje wyciągniesz prosty. Początek miesiąca to dobry okres do zintensyfikowania swoich działań promocyjnych icon smile Początek miesiąca warto wykorzystać!

Polecam w szczególności promocję towarów, które nie są dobrem koniecznym do przeżycia czyli z takich sklepów jak Reloj.pl, KrainaKawy.pl, Drogerii Internetowej M&M www.drogeria-sklep.pl, DlaDwojga.pl czy też ze wspomnianego mojego sklepiku brili.pl

Do tych i innych programów możesz dołączyć logując się na naszej stronie www.


2 Komentarzy dla “Początek miesiąca warto wykorzystać!”

  1. wally napisał:

    I oby tak dalej, to ja będę jeszcze trzymać kciuki, żeby pojawiało się trochę zamówień o partnerów sklepowych.. którzy pewnie tak jak ja dopiero po zmianach znów zaczęli cokolwiek robić.:) Jak to sie mówi.. światełko w tunelu jest, tylko czy zacznie się zbliżać??;)

  2. Marcin Godlewski napisał:

    Jasne że się zacznie :) Już widać że się zbliża :)

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl