как получить займ с плохой кредитной историей

PodPierzyna.pl nowy Program Partnerski

Data: 11.11.2010 | Autor: Marcin Godlewski | (2) Komentarzy

podpierzyna PodPierzyna.pl nowy Program Partnerski

Właśnie został dodany nowy Program Partnerski, jest to sklep PodPierzyna.pl. Jak sama nazwa wskazuje sklep sprzedaje pościele, kołdry, pierzyny, poduszki, prześcieradła – czyli wszystko to co może się przydać do spania.

Przeglądałem z żoną te wszystkie piękne rzeczy i znalazłem coś niesamowitego – komplet pościeli za 2500 zł – wyobrażasz sobie prowizję 5% za taki zakup? Byłaby miła, pewnie tak samo jak noc pod takim kompletem.

Program Partnerski oferuje dla Ciebie 5% prowizji bezpośredniej i 2% prowizji wiecznej. Prowizja wieczna daje nam w sumie taki stały dochód z raz poleconego klienta – pod warunkiem że ten klient będzie chciał kupić kolejną rzecz w tym sklepie. (to już zadanie sklepu i trochę nas samych).

Osoby zainteresowane zakupami w tym sklepie to raczej na 100% kobiety – chyba że jacyś projektanci wnętrz (ale zapewne w większości to i tak są kobiety). Więc w szczególności do nich powinniśmy skierować nasze działania.

Zapraszamy do rejestracji!


2 Komentarzy dla “PodPierzyna.pl nowy Program Partnerski”

  1. dorota napisał:

    witam jestem zainteresowana wsporlpraca z panstwem prosze o dalsze instrukcje

  2. Marcin Godlewski napisał:

    Pani Doroto – proszę się za darmo zarejestrować do propartnera a następnie dołączyć do wybranego programu partnerskiego np. PodPierzyną.pl.

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl