как получить займ с плохой кредитной историей

Program Partnerski – MateracDoSpania.pl

Data: 17.11.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

materacdospania Program Partnerski   MateracDoSpania.pl

MateracDoSpania.pl – nowy program partnerski, nowe możliwości i duże pieniądze!

Kolejny program partnerski dla dość wyjątkowego sklepu oferującego po prostu materace do spania i dużo innych produktów z tej branży.

Sam sklep pisze o sobie:

“W dobie trendu na usługi i produkty Spa&Wellnes nasza oferta to strzał w 10-kę! Wszyscy chcemy być piękni i zdrowi, a żyć długo i szczęśliwe. Dziś to już nie tylko słowa z bajki, ale przyszłość dla tych, którzy dbają o siebie. Nauka dała nam dowody na to, że zdrowy sen to połowa sukcesu w naszym życiu. Dlatego oferujemy naszym Klientom samo zdrowie: wygodne i ergonomiczne dopasowane do potrzeb konsumenta materace, pokrowce, poduszki i stelaże. Podążając na światowymi trendami oferujemy również nowość na rynku – materace bio-naturalne i bio-degradowalne!

Na materacach znamy się jak nikt inny. W trosce o zdrowie i zadowolenie naszych Klientów dbamy o właściwe dopasowanie materaca do potrzeb nabywcy. Wobec szerokiego asortymentu znajdującego się w naszym sklepie chętnie doradzamy i dzielimy się wiedzą naszych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Atrakcyjny produkt to również atrakcyjne wynagrodzenie dla aktywnych ProPartnerów. Ceny produktów dostępnych w naszej ofercie wahają się pomiędzy 500 a 6000 PLN.. Oferujemy prowizję na poziomie 7%! Jak łatwo obliczyć 7% z 3000 PLN! Aż 210 PLN! Sam zdecyduj czy pokusisz się o tę atrakcyjną kwotę?”

Jak widać prowizje które można zarobić promując ten sklep są wyjątkowo duże, a polecony klient na pewno uzyska dobrą i fachową pomoc.

Prowizja dla partnerów to 7% wartości koszyka, cookies działają 60 dni. Promujemy w zwyczajny sposób dodając do stron swój link partnerski, np: http://materacdospania.pl/materac-amelka.html?a=TWOJEID


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl