как получить займ с плохой кредитной историей

Wystartował Program Partnerski Prestin.pl

Data: 24.09.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

Prestin.pl jest jednym z pierwszych i bardzo niewielu serwisów w Polsce udostępniających profesjonalne szkolenia i kursy internetowe z tematyki biznesowej . Od kilku miesięcy trwały prace nad projektem, aż do jego obecnej formy, która pozwala już na start Programu Partnerskiego .

Właścicielem serwisu jest firma Bizmark, zajmująca się przedsięwzięciami e-biznesowymi. Prestin.pl jest pierwszym dużym projektem firmy, który dotychczas się ukazał. W ciągu najbliższych miesięcy pojawić się mają kolejne, również związane z szeroko rozumianym
e-learningiem.

Głównym celem projektu jest umożliwienie internautom zdobywania wiedzy i umiejętności z tematyki biznesu i miękkich kompetencji w efektywny, wygodny i oszczędny sposób.

Już na początku października w sprzedaży znajdą się pierwsze szkolenia internetowe. Są one przygotowane we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin biznesowych, lub trenerami biznesu i kompetencji miękkich. W ofercie znajdą się głównie kursy multimedialne , ze spotkaniami audio/wideokonferencyjnymi, oraz wieloma dodatkami elementami, powodującymi ogólnie wysoką jakość e-learningu. Nie zapomniano również o ważnym czynniku w nauczaniu przez Internet, jakim jest motywacja uczestników, czy zapewnienie odpowiedniego kontaktu z prowadzącym trenerem, dzięki specjalnie opracowanym modułom systemu.

Już teraz ruszył jednak przygotowany Program Partnerski, którego jednym z zadań jest „przedpremierowa” promocja serwisu w celu sprzedaży pierwszych kursów, na początku w dużej mierze również za sprawą partnerów. Promując serwis, oraz mające się wkrótce pojawić szkolenia, mogą oni zapewnić sobie grono poleconych osób, które w przypadku skorzystania z korzystnych warunków zamówienia szkoleń w pierwszych miesiącach istnienia projektu, mogą przynieść oczekiwane prowizje dla aktywnych partnerów. Główną podejmowaną akcją przez internautów na ten moment będzie rejestracja w serwisie lub zapis na newsletter, dzięki czemu otrzymają oni często rabaty na pierwsze udostępnione szkolenia.

Jeszcze przed końcem tego roku w ofercie może się znaleźć do 15 szkoleń internetowych, a następnie dodatkowe 1-3 nowe szkolenia miesięcznie w późniejszym okresie.


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl