как получить займ с плохой кредитной историей

ProPartner.pl – Edukuje i Poleca

Data: 18.10.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

Jestem człowiekiem któremu na co dzień przyświeca powiedzenie: Kto się nie rozwija, ten się zwija. Uważam że nasza edukację powinniśmy kontynuować przez całe życie, i nie kończyć jej w okresie szkolnym icon wink ProPartner.pl   Edukuje i Poleca (Między innymi dlatego założyłem platformę MiastoSzkolen.pl.)
Jednocześnie chcę aby Partnerzy i Sprzedawcy zarejestrowani na ProPartner.pl byli najlepsi na rynku polskim i zarabiali jak najwięcej icon smile ProPartner.pl   Edukuje i Poleca

Dlatego też postanowiłem podzielić się trzema specjalni szkoleniami:

 

  1. http://mediaspolecznosciowe.miastoszkolen.pl/ – szkolenie płatne 9 zł (więc prawie za darmo) na temat wykorzystania mediów społecznościowych. Tutaj Ja razem z Markiem Olejniczakiem powiemy m.in. w jaki sposób zgromadziliśmy 3000 fanów na Facebooku w kilkanaście dni. (szkolenie on-line, start 20.11.2011 o 20:00)
  2. http://asmarketingulive.pl/webinar-dudzic-danielewski-godlewski/ – darmowe szkolenie/webinar na temat marketingu, prowadzone przez trzy osoby (szkolenie on-line, start 19.11.2011 o 20:00). Tutaj opowiemy w jaki sposób można zmienić swoje życie dzięki internetowi. Czyli jak zaproponował Jacek Dudzic – Od ZERA do 5-CYFROWEGO DOCHODU ONLINE.
  3. http://seminarium.thesecret.pl/ - wyjątkowe seminarium The Secret Polska, na temat niezależności finansowej. Seminarium na temat własnych ograniczeń, wyobrażeń na temat finansów – jak je pokonać i wkroczyć na odpowiednią drogę. Nie tylko moim zdaniem myślenie jest najważniejsze – bo od niego się zaczyna. (seminarium stacjonarne – cena promocyjna 197 zł)

Zapraszam na wszystkie trzy szkolenia – sądzę że każdy będzie z nich zadowolony icon smile ProPartner.pl   Edukuje i Poleca Szczególnie że ja też na nich będę – nawet w podwójnej roli icon smile ProPartner.pl   Edukuje i Poleca


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl