как получить займ с плохой кредитной историей

Przedstawiciel-handlowy.pl – nowy pp!

Data: 08.05.2007 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

ph portal handlowcow 120x60 c Przedstawiciel handlowy.pl   nowy pp!Do ProPartnera, dołączył ostatnio nowy program partnerski, tym razem jest to Portal Handlowców.

opis pp:
Jeżeli jesteś właścicielem stron www albo osobą, która jest odpowiedzialna za przychody ze sprzedaży usług, to ten program jest dla Ciebie.

Programem partnerskim objęte są ogłoszenia rekrutacyjne oraz reklama oferowana na naszych stronach. Jesteśmy jedynym w Polsce portalem stworzonym wyłącznie dla Przedstawicieli Handlowych. Mamy własną bazę wiedzy, forum, rekomendujemy produkty, książki usługi wyłącznie dla handlowców. Dynamicznie przybywa nam użytkowników i odwiedzających.

Ogłoszenia rekrutacyjne dla handlowców i przedstawicieli to jeden z największych rynków ogłoszeń w Polsce, dlatego udostępniamy je w programie partnerskim.

W związku z tym, że społeczność nasza ma pewne szczególne potrzeby, o których wiedzą producenci wszelkiego rodzaju produktów i usług skierowanych do mobilnych pracowników, dajemy także możliwość partnerom sprzedaży powierzchni reklamowej.

W tym programie płacą nam 15% od wartości ogłoszeń, przykładowy formularz zamówienia znajduje się tutaj:

http://www.przedstawiciel-handlowy.pl/praca/dodaj_ogloszenie/

Jak będę promował ten program partnerski?

Jeszcze nie wiem icon smile Przedstawiciel handlowy.pl   nowy pp! – zastanowię się. Na daną chwilę myślę jest on dobrą opcją dla wszystkich posiadających strony www z ogłoszeniami (tablice ogłoszeniowe).

Zanim dokończyłem pisać powyższe już mi pomysł nowy wpadł do głowy. Myślę że może się udać, jak przyjdzie okazja:

Jako że gdzieniegdzie w internecie piszę kilka słów o programach partnerskich – czasem kontaktuje się ze mną jakiś człowiek chcący sprzedawać swój towar.

Wśród tych piszących było kilka takich, którym nijak nie odpowiadała idea programów partnerskich jak się dowiedzieli na czym to polega…

Co w takim razie innego im będę polecać?

Będę im w takim razie doradzał, aby poszukali przedstawicieli handlowych… icon smile Przedstawiciel handlowy.pl   nowy pp! a gdzie indziej to robić jak nie na portalu handlowca?

W sumie partner programów partnerskich i przedstawiciel handlowy to bardzo podobne zajęcia (cel mniej więcej ten sam – zwiększenie sprzedaży), tylko jedno odbywa się przy pomocy internetu, a drugie bardziej tradycyjnymi sposobami icon smile Przedstawiciel handlowy.pl   nowy pp!


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl