как получить займ с плохой кредитной историей

Sklep dla dzieci – KIDSiaki.pl

Data: 21.02.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

kidsiaki Sklep dla dzieci   KIDSiaki.plDosłownie przed chwilą uruchomiliśmy sklep z zabawkami i grami edukacyjnymi dla dzieci - KIDSiaki.pl.

O sklepie
Działający od 2007 r. specjalizuje się w sprzedaży wartościowych gier i zabawek edukacyjnych, zestawów plastycznych, gier planszowych, puzzli i układanek tematycznych, zestawów kreatywnych oraz książek edukacyjnych.
W sklepie zakupów dokonują zarówno klienci indywidualni, jak również placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły), urzędy gminy, domy kultury, świetlice oraz poradnie specjalistyczne czy gabinety lekarskie. Tak więc jest to również grupa docelowa dla każdego partnera w ProPartner.pl
Sklep KIDSiaki.pl jest poważnym i wiarygodnym partnerem. Świadczy o tym m.in. tytuł Super Sprzedawcy przyznany przez serwis Allegro dla naszego konta kidsiaki-pl, ale przede wszystkim komentarze wystawione przez tysiące zadowolonych klientów.
Oferowane przez sklep gry i zabawki edukacyjne pobudzają aktywność umysłową, ćwiczą wyobraźnię, rozwijają kreatywność, poprawiają pamięć, koncentrację i zdolność kojarzenia, a przede wszystkim zbliżają do siebie ludzi. To doskonała nauka poprzez zabawę. W chwili obecnej sklep ma w ofercie prawie 1 tys. różnych produktów, a w dalszym ciągu dołączamy nowe, ciekawe pozycje.
Prowizja za skuteczne polecenie klienta to 6% kwoty netto (bez kosztów przesyłki), pliki cookies ważne są 90 dni.

Zajrzyj do sklepu i pomyśl co możesz promować już teraz !


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl