как получить займ с плохой кредитной историей

Święta z glorią – promocje, rabaty i specjalna premia 50 zł!!!

Data: 02.12.2009 | Autor: Marcin Godlewski | (1) Komentarz

Poniżej list do partnerów od włąściciela programu partnerskiego gloria 24.

Drodzy partnerzy!

Grudzień jest miesiącem wzmożonych wydatków. Warto ten czas wykorzystać tak by podreperować swój własny budżet i skorzystać z tego, że wszyscy wokoło planują zakupy prezentowe pod choinkę i na nowy rok.

AKCJA PREZENTY

Dla naszej księgarni grudzień jest czasem kilku dziesięcioprocentowego wzrostu sprzedaży. Dokonaliśmy selekcji najchętniej kupowanych prezentów i nadaliśmy im atrakcyjne ceny. Podzieliliśmy kategorie prezentowe na bardzo sprecyzowane grupy kupujących.

http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke

Korzystając z naszych doświadczeń, chciałbym przekazać wam 5 sposobów na zwiększenie dochodów z naszego PP w grudniu:

Cztery sposoby na grudniowe zwiększenie dochodów z PP Gloria24.pl w grudniu 2009:

1. Umieść na swojej stronie internetowej baner świąteczny bezpośrednio kierujący do kategorii http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke Możesz go pobrać po zalogowaniu na propartner.pl w dziale materiały marketingowe –> banery świąteczne

2. Umieść flashowy baner odliczający czas do zakończenia trwania kategorii prezentowej na Gloria24.pl. Możesz go pobrać po zalogowaniu na propartner.pl w dziale materiały marketingowe –> banery świąteczne. Ta prosta animacja ma za zadanie zmotywować internautów do szybszego zdecydowania się na zakup prezentów.

3. Wyślij mailing do swojej grupy newsletterowej z informacją o bestsellerowych propozycjach prezentowych w rozsądnych cenach. Atutem wartym podkreślenia, jest fakt, że paczki zamówione do 15 grudnia na pewno dotrą przed wigilią! Z newslettera przekieruj internautów oczywiście na stronę: http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke

4. Wyślij mailing polecający naszą kategorię http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke do swoich znajomych z prywatnej listy adresów z Twojej skrzynki pocztowej. Dlaczego? Dlatego, że:

I. na pewno otrzymają prezenty na czas;
II. nie są do niczego zobowiązani, mogą dokonać zakupu lub tylko obejrzeć Twoją propozycję;
III. Otrzymają specjalny rabat 5% ! Wystarczy, że w koszyku zamówienia w polu: kod rabatowy wpiszą Twój numer partnera obowiązujący na propartner.pl, mój numer to np.: 002319

5. Umieść na swojej stronie boks losowo wyświetlający książki (być może już taki jest na Twojej stronie). Możesz go pobrać po zalogowaniu na propartner.pl w dziale materiały marketingowe –> Boks losowo wyświetlający książki. Ważne by do wyświetlania w boksie wybrać jedną z następujących kategorii:

Pod choinkę KatId=1204
Dla dziecka KatId=1209
Dla dziewczyny KatId=1207
Dla chłopaka KatId=1208
Dla kobiety KatId=1213
Dla mężczyzny KatId=1212
Dla dziadków KatId=1211
Dla rodziców KatId=1210

Możesz zamieścić kilka boksów jednocześnie!

Ponieważ jesteś w naszym PP nie od dziś, na pewno poradzisz sobie z powyższymi zagadnieniami. Korzystaj z nich do woli – możesz skorzystać tylko z jednego punktu, możesz wykorzystać także każdy z nich!

SPECJALNA PREMIA 50 zł DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH!

Możesz dodatkowo otrzymać gwarantowane 50 zł jako dodatek do twojej prowizji za grudzień!

Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz jednocześnie z powyższych 5 sposobów na zwiększenie dochodów w naszym PP!

Oto sposoby ich weryfikacji:

1. Baner prezentowy musi być widoczny na Twojej głównej stronie cały czas w dniach 5 – 15 grudnia od razu po wejściu na stronę.

2. Baner odliczający musi znajdować się na Twojej głównej stronie cały czas w dniach 5 – 15 grudnia.

3. Wyślij na adres: marcin@gloria24.pl zrzut ekranu potwierdzający wysyłkę newslettera reklamującego stronę http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke do co najmniej 700 osób.

4. Wyślij na adres: marcin@gloria24.pl zrzut ekranu potwierdzający wysyłkę newslettera reklamującego stronę http://gloria24.pl/prezenty_na_Sw_Mikolaja_i_pod_choinke do co najmniej 100 Twoich prywatnych znajomych.

5. Co najmniej jeden boks kierujący do jednej z powyżej podanych kategorii musi znajdować się na Twojej głównej stronie cały czas w dniach 5 – 15 grudnia.

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 50 zł wyślij nam pierwszego maila weryfikacyjnego umieszczenie banerów i boksa 6 grudnia na adres: marcin@gloria24.pl Następnie do 16 grudnia wyślij na ten sam adres maila potwierdzającego wysłanie mailingów.


Jeden komentarz dla “Święta z glorią – promocje, rabaty i specjalna premia 50 zł!!!”

  1. Świąteczne otwieranie portfela | ProPartner Blog napisał:

    [...] klientów – specjalna premia dla partnerów 50 zł Tu zamiast opisywać prześlę linka do opisu: https://blog.propartner.pl/swieta-z-gloria/ W każdym razie z glorią zarabia u nas coraz więcej partnerów – tematyka cieszy się [...]

Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl