как получить займ с плохой кредитной историей

Zmiana platformy w DiscoveryPlanet.pl

Data: 18.10.2011 | Autor: Marcin Godlewski | (0) Komentarzy

Drodzy Partnerzy,

20.10.2011 (we czwartek) zmieniamy platformę sklepu, na której działa księgarnia turystyczna Discovery Planet na nową. W związku z tym zmianie ulegnie nieco struktura linków do produktów i kategorii, co pociąga za sobą konieczność zaktualizowania odnośników na stronach partnerskich. Nowa platforma jest już przystosowana do zliczania prowizji. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nawet niezaktualizowane linki partnerskie, lądujące na stronie “produktu nie znaleziono” ustawiały odpowiednie cookie, które przyporządkuje transakcję do właściwego Partnera – abyście mieli więcej czasu na spokojne zaktualizowanie swoich stron ofertowych.
Zaraz po zmianie platformy zaktualizujemy także generatory xmli, aby Partnerzy korzystający z nich mogli w prosty sposób zaktualizować swoje aplikacje. W tym przypadku również xmle zostaną tak przeniesione, by modyfikacje uczynić jak najprostszymi.

Zmiana platformy podyktowana została chęcią rozwinięcia sprzedaży i unowocześnienia obsługi Internautów. Nowy sklep jest dużo bardziej rozbudowany o funkcje prezentacyjne, o ogromne możliwości konfigurowania przeróżnych promocji czy stosowania zabiegów zwiększających wartość koszyka. Chcielibyśmy wspólnie z Wami czerpać z tego jak największe korzyści.

Wszelkie zgłoszenia, pytania i uwagi dot. migracji proszę umieszczać na forum dyskusyjnym ProPartnera, pod adresem http://propartner.pl/system/viewtopic.php?t=333
Pozwoli to jak najbardziej spójnie rozwiązywać ewentualne problemy.

Marcin de Lehenstein Werndl
menedżer programu DiscoveryPlanet.pl


Zostaw Komentarz


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są:

© 2005 - 2019 ProPartner.pl